Archiv / Thank You"*/ ONLY-ME

NAJDEŠ MĚ NA ONLY-ME.BLOG.CZ!

Na tento blog pouze kopíruji články z blogu only-me!↑

Červen 2009

28/6/09 Deník

28. června 2009 v 14:53 | Smiley AduskA © |  Deníček
Ahojíííííík!Tak co jak se máte ????...Hm dneska u nás v Litvajzu je zamračeno!Vůbec nesvítí sluníčko!Hm dneska asi půjdu k babičce!Tam prí bude Irča.No a jinak se dívam na díly Hannah Montanaloving.gif image by Salisko toje BEST seriál.A docela se nudim.a ve středu možná budu spát u03.gif image by Salisko tetičky v mostě.
Aaaa už newim co říct!Tak sse loučíím PÁÁÁÁÁ!!!

26/6/09-27/6/09 Denik

27. června 2009 v 12:31 | Smiley AduskA © |  Deníček
26/6/09 Ahojjíííííkk takže včera bylo vízo!
A tady máte ty šaty.Tak co líbí se vám!Po mně všichni koukali v těch šatech!A prej sem měla nejhesčí šaty ze třídy!A vízo ani se neptejte jedna 4 (z matiky)
No o prázdninách se budu učit!
A by příští ročník nepropadla.No a jinak po vízu sem šla domu
a pak k babičce!Sem tam bylas Irčou!No pak sem jela domu a Mamina mi udělalal palačinky!¨
27/6/09-No takže ahoj!dneska sem na počítači . No a asi možná pak pujdu k babice.
A docela se nudim!A chtěla by jít do školy sem si uš zvikla na tu školu.A je první den prázdnin!A včera sem se dozvedela ze zemřel Michael Jackosn Tak zatim PÁÁÁ zítra!

25/6/09 Deník

25. června 2009 v 20:00 | Smiley AduskA ©
Ahojíííík takže dneska ve škole sme dostávali nový učebnice,no pak nás úča vzala do cukrárny a vš platila ona!No po škole sem byl venku z Nelou,No pak sme šli s Nelou a mojí tetou do města protože tetička něco vyhrála a hned ve městě sem si koupila nový pudr,a nový lesk na rty.No a pak sem jela s taťkou nakupovat a koupila sem si krásné růžové šaty zítra je vám sem dám.pak sem si koupila nový tričko.A pak sme jeli domu.A zítra je vízo!AAA já se těšim konečne práazdniny,léto,sluníčko, voda,atd............ Tak já se loučím PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

24/6/09 Deník

24. června 2009 v 20:48 | Smiley AduskA © |  Deníček
Ahoooojjjííííííkkk!!!Zdravim vás tekže dneska se nemusim omlouvat!A dneska sme odevzdávali učebnice!A v pátek už vízo!A z holkama sme se domluvily že si vezmem šaty!já se v pátek nechám vyfotit a pak to sem dám!A zítra dostáváme nový učebnice !a dneska sme se neučily a zítra taky ne a možná budu mít jiné šaty jak mam a ktěm šatum budu mít černé boty na podpatku!A Sabče(Mí kams)Se narodily 4 Kotátka ale 2 umřela.Tak sem dneska šla kní z Míšou(další kams).Tak já sem musim jít vykoupat!!!Tak PÁÁÁ zítra!!

21/6/09 Deník

21. června 2009 v 20:50 | Smiley AduskA © |  Deníček
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketAhojíííík takže tohle je první deník co píšu!!!!....Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket...No takže co sem dneska dělala hlídala mího brášku,lenošila,a až do teď sem na PCPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket.No a za týden sou letní prázdniny !!!!Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!!!
Miluju letní prázdniny,teplo,sluníčko,voda,odpočinek...Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..hm a sem zvědavá co budu mít na vízu!To bude špatný!!!A máme o dva dny delší prázdniny než náký jiný školy my končíme 26.6Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.
Ale po vízu udělám se sestřenkou Irčou ,,Vízo Párty Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.No a jenom zítra a v úterý se učíme ale pak uš se neučímePhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket!A zítra asi deme ze třídou do cukrárny,ale nejlepší natom je že všechno platí na še super třídní úča Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.Tak já musim,musim se ještě vykoupat!Tak PÁ zítraPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket

Pá Pá!

XoXo vaše AduskA!

Welecome!!

21. června 2009 v 20:10 | Smiley AduskA ©
Ahojííík takže založila sem si smileys 51blog o sobě asi každý den sem budu psát deníček!
Jiank tu najdete mé fotkysmileys 54,videa,atd.........
Tak si tu užívej!!smileys 67!!