Archiv / Thank You"*/ ONLY-ME

NAJDEŠ MĚ NA ONLY-ME.BLOG.CZ!

Na tento blog pouze kopíruji články z blogu only-me!↑

Prosinec 2010

31/12/2010 " Happy New Year!

31. prosince 2010 v 11:06 | Aduska |  Deníček
Hello :) Tak dneska to vypukne :D Všichni lidé na zemi budou slavit nový rok! No krom Číny tam ho maj až v únoru ( myslim) Tak co jdete někam nebo zůstanete doma ?? Mě se tahle věta dneska týká :D Jestli mam jít na náměstko nebo zůstat doma :D A ještě když venku je -11 stupňů a bude hůř:D
To budu muset být nabalená jak na severní pól :D U nás ve městě je malá akcička od 15.00 do 17.00 < asi půjdu s Verčou :D zas tam potkáme tolik Litvínováků které známe :D:)
A pak bude ohňostroj :) A pak budu doma koukat na TV :) a pak v 0.00 vylezu ven se koukat na ohňostroj < jestli půjdem k babí tak tam bude dobře vidět :) Pokud nebude mlha jak minulý rok :/ to vůbec nic nešlo viidět , tak doufám že letos bude vidět :) Dneska napíšu jenom diary pak se mi sem nebude chtít :D Tak vám přeju Šťastný nový rok , plný úspěchů :) Tak se mějte :) a pořádně se vožerte a užívejte si :DD :) BYE!♥

_______________________________________
Miluju tu písničku :) umím nazpaměť :D jak jí furt poslouchám :D♥
________________________________________________

30/12/2010

30. prosince 2010 v 20:08 | Aduska |  Deníček
Hello, everyone ! :) Tak co jste dneska dělaly? Já tak normal udělala sem ten nový desing , sem ráda že se vám líbí :)):* Odpoledne sem šla zpívat s Irčou :D Sem chcala :DD jak jinak.
Zítra už je 31/12 to letí :D:(:D zase bude nový rok :D už sem si napsala přecevzetí :D snad to budu dodržovat :D Sem tu jen na moment dávaj Mrazíka :) Tak se mějte :)♥BYE!


AduskaNew Winter Layout

30. prosince 2010 v 13:09 | Aduska |  News
Hello :) dneska sem udělala nový dess :) Doufám že se vám líbí :) 
Nic mě nanapadlo tak sem tam hodila ty obrázky , nic extra sem nechtěla dělat :)
Tak snad líbí > napiš koment :D.)
Tak se mějte zachvilku du na návštěvu a zpívat no a večer bude diary :) BYE!


" This is not a microphone but a vibrator ,,

29. prosince 2010 v 18:33 | Aduska |  News
Hello :) dneska už po druhé docela se nudím :/:D TeĎka sem přišla domu odpoledne sem byla s Wiwi na caffe pak jsme jely k mojí bábi tam jsme blbly , koukala na starý videa a ladily mikrofon :) Možná budu mít ten velký zesilovač < táta sežene prej:D a Wiwina hláška ,, To neni mikrofon ale vibrátor :D
Pak jsme drbali,kecali no znáte to :) Dneska semi už článek dělat nechce :/ sem líná :D zítra bude na 100%. Musim začít NEW dess na leden a únor vůbec nemám nápady :// musim vymyslet. Dneska v TV nic nedávaj tak si něco pustim :) Tak se mějte zatím :)) 

Aduska
( aach ♥ nejlepší tvar kabelek je Alma :) 

29/12/2010

29. prosince 2010 v 11:16 | Aduska |  Deníček
Hello :D everyone! teďka sem vztávala :D včera sem koukala až do 23:35 na Jeho fotr toje Lotr :D sem se nasmála :D Chtěla bych jít do kina na Fotři jsou Lotři. Dneska ještě nevim co budu dělat asi navštívit babičku a dědu :D. Zachvilku budu s bráchou koukat na Shrek Zvonec a konec. A dneska možná bude článek , ještě nevim o čem?:) něco vymyslim. Stále mě překvapuje návšťevnost :) přes 60 lidí za den včera když sem asi ve 20:00 šla od počítače bylo jenom 16 lidí a teďkoukám na tu tabulku na blogu a 66 lidí. A i když nic nepřidám nikoho nekomentuju tak i tak je dobrá návštěvka jen málo komentů :/:D Teď sem si vzpoměla že si musim uklidit skříně ( mám 2 + jedna na doplňky)
Tak se mějte :) BYE!♥


( Luxus botky ♥ tyhle jsou z přehlídky od Diora :) Světlemodrý,fialový a nejvíc červený < krásný)
Aduska

28/12/2010

28. prosince 2010 v 15:17 | Aduska |  Deníček
Hello :) everybody! Jak jsem včera psala že dneska napíšu diary a ještě přidám Christmas Gifts :) 
Večer nejspíš nebudu mít čas nebo vůbec nebudu doma :D uvidíme.Možná spím u babičky ale zas u jiný :D:) Dneska sem hlídala brášku rodiče nebily doma , a zrovna naschvál se i posral samozřejmě ten smrděl :DD Odpoledne půjdu na zkoušku zpěvu a taky viskoušim nový mikráč. teďka semi suší hlava tak ještě tam nemůžu ale zachvilku když doschne tak jdu. Dneska mi dávaj Jeho Fotr toje Lotr.
Tak budu koukat pokud neusnu :D tak já jdu :D mějte se BYE!
________________________________________________________________

Aduska

Christmas gifts

28. prosince 2010 v 10:29 | Aduska |  News
Hello!.) tak sem doma . tak sem hned zalezla na PC a natáhla fota :) na plno věcí sem zapoměla(foťák,kalendář,...) to sem taky někdy hodim. No tak přehlídka dárečků ;)

Dlouhou dobu sem scháněla conversky které by se mi líbily :) a tak sem je našla takový se skvrnama sou šedý na obrázku vypadaj tak do zelenava :D Určitě je v budoucnu najdete na mých outffitách.

27/12/2010 + Information

27. prosince 2010 v 13:46 | Aduska |  Deníček
Hello Everyone!:) Včera sem nenapsala páč sem spala u babičky :):D dneska sem spala opět u babí teďka píšu z jejího počítače :D je kapánek pomalej :D Ale hlavní že můžu napsat :) Sem tu jen na skok budu psát jenom informačně :D¨ Asi zítra hodim fota dárečků které jsem dostala:) A napíšu diary. Pořád koukám na pohádky a válim se :D To je vše co sem chtěla oznámit.Tak se mějte ;) BYE!

25/12/2010

25. prosince 2010 v 9:45 | Aduska |  Deníček
Hello, Christmas Elves ( skřítci) :) Tak co včera ? Doufám že jste si to užily :D:) Já teda jo :) A že jste měli klid a pohodu :) já jsem si to užila :D Včera jsem vůbec nebyla na blogu šla jsem na 5min na fb.
Pak jsem se koukala na pohádky:) Pak jsme šli k příbuznym na oběd pak zase pohádky no a pak večeře byla výborná!:D mňamka no pak jsme šli s Bráchou schovat a čekat než zazvoňí zvoní zvoneček no a pak můj bráška letěl do obýváku na dárečky samozřejmě nejdřív rozbalil ten největší :D Já sem toho moc nedostala sem si ani nic nepřála :D nejvíc sem byla potěšená s foťáku,stříbrných šperků a kalendáře kterej je kávovej :D dostala sem toho víc ale to tak nic moc :D Dneska jdu k babičce tam budou další dárky a navíc už tam čeká moje Chloé (zde) už se nemůžu dočkat :D
A taky možná tam budu spát , uvidim :D zítra k další babičce a pak mam pokoj!:D 
No tak užívejte si dny prázdnin zachvilku zase do školy :D Tak se mějte BYE!♥
_________________________________________________________

Aduska
( Z našeho stromku žádný okopírovaný z netu!)

23/12/2010

23. prosince 2010 v 10:49 | Aduska |  Deníček
Hello!:D Včera sem neměla čas byla u nás oslava můj brácha slavil 2 roky:)
Zítra asi nenapíšu dám si den bez netu když jsou ty vánoce :) Předchvilkou sem koukala na Grinche teďka koukám na Chobotničky :D Miluju pohádky. Dneska taťka přinesl stromeček ale zdobit budem zítra. Teď hlídám bráchu rodiče nejsou doma <zlobidílko malý.
25.12 napíšu :) a no tak vám teď popřeju ŠŤASTNÉ A VESELÉ :) UŽIJ TE SI JE.
tak se mějte no BYE!
____________________________________________________

Christmas Greeting

21/12/2010

21. prosince 2010 v 20:11 | Aduska |  Deníček
Hello!:) Dneska jsem byla naposled ve škole :) Sme si rozdávali dárečky :D sem dostala hrníček " Merry Christmas" , kleštičky na řasy a houbičky na make-up :) a ještě baterku:D
Koukali jsme na Polární Expres a pak jsme šli domu. Potom sem šla navštívit Irču.
Pak dom. Zachvilku dávají Santa má bráchu tak budu koukat:D
O vánocích budu koukat na pohádky a snažit se co nejmíň přibrat!:D
Tak já du zítra mě čekejte! :) BYE!
___________________________________

_________________________________________________________


Rozhovor: O vánocích

21. prosince 2010 v 16:00 | Aduska |  News
Aduska
Hello! Tady to je přednastavený článek :) Budete pohovor neboli rozhovor semnou co si myslím o vánocích a tak :)) Dneska nestíhám tak nevim jestli bude diary.
1. Máš ráda vánoce a co na nich máš ráda ? toje otázka Miluju vánoce! mám na- nich ráda ? asi všechno mám ráda tu atmosféru a že lidi sou takový klidný :D.
2. Co si přeješ pod stromeček? No moc toho neni :) nic nepotřebuju všechno mam :D Přeju si aby všichni byla zdraví a šťastný < toje to nejdůležitější :)
3.Dokolika let si věrila na Ježíška ? mm přemejšlim .... asi do 5let :D

20/12/2010

20. prosince 2010 v 18:25 | Aduska |  Deníček
Hello!:) dneska opět pondělí!:D no neva ještě zítra a konec :)
Dneska sem byla ve škole a nic moc :D dneska sem dokoupila dárečky :)
Bohužel Wiwino představení nestihla :/ dneska moc psát nebudu :)
Včera mi přišly Uggčka :) oříškový jak sem chtěla a nelituju :) dneska sem je měla venku a nepromoknou :) velice kvalita :D Jsou jako bačkůrky :D a pohodlné.
V lednu si koupím i tu sadu Péče o Ugg Boots :) tak já letim dole foto tak se mějte BYE!
_____________________________________


19/12/2010

19. prosince 2010 v 10:50 | Aduska |  Deníček


Hello,Everyone! Dneska píšu docela brzo :D pak by se mi už nechtělo:D
Dneska se možná dočkáte dalšího článku ( ještě nevim o čem bude) no uvidíme nic radči neslibuju.
Dneska půjdu a si na návštěvu k  mojí Irče sem jí dloouho neviděla .)
Zítra mam pěkně nabitej den jestli to vůbec všechno stihnu! Musim jít ještě nakoupit dárek tomu spolužákovi :/ grr semi zejtra nikam nechce. No a pak se chci ještě kouknout do školy na Wiwino představení :D  Snad to stihnu :D Pořád poslouchám vánoční písničky :)) miluju vánoce ♥
Za 5 dní jeto tady :) u nás je -11 stupnů :D a bylo i -16 :D Zítra se do školy těšim to se už budem ulejvat:D a v úterý naposled :D Tak já musim hlídat bráchu zase otravuje :D
Se mějte .) BYE!
____________________________________________________


18/12/2010

18. prosince 2010 v 15:26 | Aduska |  Deníček
Hello,Eveybody!:) Dneska je sobota pak neděle pak v po,út jdem naposled do školy:)
Pak už 3 dny a vánoce :) za 6 dní jeto tu. Můj bráška má 22/12 narozky tak bude oslava:D
Dneska sem si uvařila těstoviny <3 sama :D no pak byla na PC.
A prohlížela Eshopy :) kééžbych byla tak prachatá :D semi může jenom zdát:D
Dneska si musim uklidit! zase bordel jak rodiče říkáj můj pokoj : Chlívek.:D
To nestihnu uklidit ani do vánoc :D > uvidíme. V pondělí se už nebudem učit a v úterý taky ne furt nevim co mu mam koupit ( koho sem si vylosovala) :D:) budem koukat asi na filmy:)
No teďka asi hlídat bratra a pak nevim :D > se mějte BYE!
___________________________________


17/12/2010

17. prosince 2010 v 18:16 | Aduska |  Deníček
Hello,Everybody! :) včera jsem neměla čas. Ale dík za návštěvku :)
Dneska sem byla ve škole ( jako obvykle) Pak jsem šla s Verčou do města.
Dokoupit dárky moc sem toho nesehnala ale stačí to. Pak mi přišli Ugg boots né nepřišli místo toho mi přišla bunda < blbečci mi jí poslali prej se omlouvají že prý to pošlou ty boty v po,út.
No dost celej měsíc čekam jak debil pak mi napíšou že má letadlo v USA potíže pak to prodlouží o 10 dnů a nakonec pošlou bundu < no neni to k nasrání.
No nebudu se nervovat jeto zbytečný. Zítra možná napíšu na téma " Cosi přeju k vánocum?"
Uvidim dneska si dám koupel :) chvíly budu na fb a pak spát.
Tak se mějte dole máte náš vánoční stromek :D 
Tak se mějte BYE!♥
__________________________________________


15/12/2010

15. prosince 2010 v 18:49 | Aduska |  Deníček
Hello!:) Everyone :D Dneska ráno vyjdu ven a toolik sněhu! chodníky uplně zasněžený jdu a nohy semi uplně do sněhu propadají :D přes 60cm sněhu máme určitě :D ( pak klik na CČ tam je fotka)
Taková chumelenice! Doufám že to do vánoc vydrží :) No byla sem ve škole matika < nemam ráda ten předmět ale je důležitý nejdemi :/ musim ve škole zabrat! Musím se učit Anatomii člověka se budu učiit hódně dlouho prej máme znát všechny kosti :D dále v chemii 40 základních značek aach jak se to mam naučit!:D Dneska jsme měli zkrácené vyučování jenom do 12:35 < a to sem ráda:D
Zbytek odpoledne sem se válela v posteli smrkala :D Musim se jít učit na ČJ zítra píšem se skloňování cizích slov :D Tak se mějte a užívej te sněhu :)! BYE
___________________________________________


more photos ↓

14/12/2010

14. prosince 2010 v 19:43 | Aduska |  Deníček
Hello :)! dneska budu psát kraťounce :D Nemám moc čas a ani náladu.
Dneska ale byla zima :D brr vzala sem si moje chlupaté klapky na uši :D <3
Venku krásně sněželo a u nás stále sněží :) a navíc mi co bydlíme v Krušných Horách máme nejvíc sněhu v celém ČR :P víc než v Krkonočích :D:P V sobotu možná pojedu lyžovat :D
pojedu 4 km a sem u sjezdovky :) > bydlete si v Severních Čechách jako já :D
Dneska jsem měla odpolku :/ ale ušla :) sem se nasmála :D za 10 dní vánoce!
No teď už musim :) připravuju akvárko :) tak se mějte :) BYE!
__________________________________

December_Lab

13/12/2010 + CCC SHOES

13. prosince 2010 v 19:24 | Aduska |  Deníček

Hello :)! everybody :) tak co jste dneska podnikali?:D no proč se vůbec ptám:D
Já dneska byla po 14 dnech ve škole :D Docela to ušlo :) pěkně sem si zasrala tričko:D
Po škole sem jela hned s Wiwi do centrálu :) docela dobrý :D v tramcaji ženská :D
" Slečno jste indvalidní?".DD > miluju důchodce co můžou nakupovat v Lídlu ale v tramvaji chvilku stát to ne :D grr. Pak když sme jeli tak mi lidi který ani neznám asi 4 lidi :D 
Pak jsme dorazily a nakupovali dárky :)) Ještě musim menšího koupit :D
A pak sme se tam navečeřily v restouraci a pak sme šli pro horkou čokoládu :)
Pak sme jely domu :D takový tma jak v pytli " nesnášim zimu!" Cestou mě Wiwien polila čokoládou mé rifle :D ( tě zabiju a celá tramvaj v pozoru :D taky sem v centrálu chcípala z jedné holky:D
Ve vnitř nosit sluneční brýle :D " toje na hlavu":D frajerka :D
No jinak dobrý. Děkuju za včerejší návštěvku :) ale neděkuju za koment:/ 1 komentář:(
Jste zklamaly ani Darlings se neouzvou krom Wiwi :) <3 ona je nejlepší!
nebaví mě psát a dneska sem neměla ani chuť jen se nudim :)
Tak se mějte :) BYE!♥
______________________________________________________
MINIČLÁNEK :) NOVÁ KOLEKCE BOT Z CCC :)↓Fur < new trend

12. prosince 2010 v 16:32 | Aduska |  Trendy
Hello :) tak slibovaný článek :) tak sem to vymisela :) bude to článek o kožíšcích :)
Jelikoliž nebydlíme v L.A :D nebo někde kde je v zimě mírný pás ( jestli ste to pochopily?)
Tak u nás v zimě by byla jenom v kožíšku zima :/ Tak spíš na jaře bych to nosila :)
Ale píšu to už teĎ aby jsme byli připravené :) kožíšky byli IN už na podzim ale myslim že i na jaře budou :) Zamilovala jsem se do nich ♥ dříve se mi nelíbily :D ale ted už jo :D
Ashley je tedka měla na sobě asi 3x zasebou :) na Golden Globe Awards měla klasické bílé šatičky,botičky YSL ( zde je máte ) a pak když odcházela tak měla i kožíšek :) krásně jíto ladilo.
Když byla se Scottem v Coffie Beanu taky měla kožíšek < ale ten se mi moc nelíbí :D
Když byla na pracovní schůzy tak si vzala kožíšek v podobě vesty <3 a Chanelku :)
Já mám v plánu si koupit podobný kožíšek jak má Ash jak byla na pracovní schůzi ale až na jaře,)
Zahlédla jsem v NY a myslím i Orsay nebo kde to bylo :) do jara je budou mít všude :D
Dají se kombinovat ke všemu ;) > tak doufám že se článek líbil :)