Archiv / Thank You"*/ ONLY-ME

NAJDEŠ MĚ NA ONLY-ME.BLOG.CZ!

Na tento blog pouze kopíruji články z blogu only-me!↑

Rozhovor: O vánocích

21. prosince 2010 v 16:00 | Aduska |  News
Aduska
Hello! Tady to je přednastavený článek :) Budete pohovor neboli rozhovor semnou co si myslím o vánocích a tak :)) Dneska nestíhám tak nevim jestli bude diary.
1. Máš ráda vánoce a co na nich máš ráda ? toje otázka Miluju vánoce! mám na- nich ráda ? asi všechno mám ráda tu atmosféru a že lidi sou takový klidný :D.
2. Co si přeješ pod stromeček? No moc toho neni :) nic nepotřebuju všechno mam :D Přeju si aby všichni byla zdraví a šťastný < toje to nejdůležitější :)
3.Dokolika let si věrila na Ježíška ? mm přemejšlim .... asi do 5let :D

4. Máš už nakoupené dárky? kolik si tak utratila? Utratila sem málo nemám peníze :D Dárky už mám nakoupené jenom je zabalit ještě musim.
5. Tvá štědrovečerní večeře ? jíš kapra? Kapra nejim,nejedla a ani jíst nebudu. Moje štědrovečerní večeře je bramborová kaše s filetem :D mamka dělá i bramborový salát ale ten nejim :D Rodiče si udělají nákou rybu a jeto :D
6.Koukáš na pohádky? Koukám nikdy mě neomrzí!:D
7. Oblíbená pohádka? Tři oříšky pro popelku
8.Jak to vypadá u tebe doma o vánocích nebo štědrý dnu? Normal ráno a odpoledne koukám na pohádky :D hlídám bráchu.Pak odpoledne vyzdobíme stromeček.Pak mamka dělá večeři. Posloucháme koledy.Pak je večeře.Pak se umyje špinavé nádobí.Pak deme z bráškou se schovat.Pak zazvoňí zvoneček a pak jdeme do obýváku a pod stromečkem dárky :D. Rozbalujeme.Pak volají příbuzný nám přejí veselé vánoce a ptají se co ježíšek přinesl :D no a pak ještě koukáme na pohádky  a pak se de spát :D
9.No toje vše :D :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wiwien<3 Wiwien<3 | Web | 21. prosince 2010 v 16:03 | Reagovat

No...to je teda rozhovor :D Ale dobré :D

2 ~Lost-Girl~ ~Lost-Girl~ | Web | 21. prosince 2010 v 17:23 | Reagovat

(kopírovanej text)

Do konce roku žádná aktivita na blogu + máš tam něco ode mne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama