Archiv / Thank You"*/ ONLY-ME

NAJDEŠ MĚ NA ONLY-ME.BLOG.CZ!

Na tento blog pouze kopíruji články z blogu only-me!↑

Duben 2011

29.April.2011

29. dubna 2011 v 21:29 | Aduska |  Deníček
Hello:)! Týden sem nic nepsala :D nechtělo se mi,nebyl čas :D Celý týden jsem byla s tý školy vitížená :D Dneska jsem byla s Verčou ve městě :) jen tak :D koupila jsem si nový lak na nehty a lepidlo do školy a pak jsme hlídaly mího brášku :D :) Dneska jsem se 2 poslední hodiny neučily, koukali jsme se na Svatbu Kate a Williema :) a dneska začalo MS v hokeji tak budu fandit :D To je vše co jsem chtěla :D:) BYE!:) Užívejte víkend

Tumblr_lkf1otxxoa1qe9m8po1_500_large

25.April.2011

25. dubna 2011 v 10:08 | Aduska |  Deníček
Hello!:) Easter Bunny´s !:D:) Velikonove jsou tu po roce zas!:) Já nenávidim velikonoce nikdy jsem je neměla v oblibě :D Sice miluju velikonoční prázniny ale velikonoce ne :D Včera jsem barvila vajíčka :D vůbec se nepovedly neměli jsme doma ocet tak vám je ani fotit nebudu :D nejhorší co jsem kdy udělala :D Jinak celý velikonoční prázky jsem prožila venku na sluníčku,)
Tak já jdu zachvilku tady je strejda a bratranec :D BYE!:) and Happy Easter!:)

5643942263_a49b049ff9_z_large

Hermés Birkin

22. dubna 2011 v 11:49 | Aduska |  My Fashion Tips
Hello!:) Dneska napíšu článek o Hermés Birkinách :) a něco i o značce Hermés :) Tuto značku jsem si oblíbila , mají fakt luxusní kousky <3 Mě se nejvíc líbí kabelky kterým se říká Birkin <3 Jednou bych jí chtěla :D Když budu mít víc financí :D Na internetu jsem zahlédla skoro podobnou a tu si chci koupit sice neni pravá ale i tak <3 nic víc vám ktomu neřeknu :D Jak ste si mohly všimnout u celebrit jsou různé barvičky od černý až po fialovou :)

Tumblr_ljsv65086x1qgepkoo1_500_large

První kabelka Birkin byla určená pro herečku Jane Birkin v 80tých letech. Hledala něco v tašce a stěžovala si na to během letu. Jen náhodou seděla vedle Jean-Louis Dumasová šéfová od Hermese. A kabelka Birkin byla na světě. Dnes můžete na kabelku této značky čekat i 6 let - záleží na typu kůže.

Tumblr_ljb7fwiu411qe2g64o1_500_large

Dále jsem chtěla napsat že Victoria Beckham jich má domo plno <3 Snad všechny barvy :D TADY na jednom blogspotu jsem našla pár obrázků těch kabelek co má <3

Emma Roberts - my favorite actress

20. dubna 2011 v 14:04 | Aduska |  Star Style
Hello!:) Konečně jsem se rozhodla vytvořit článek :):D Nevěděla jsem o čem budu psát ,tak jsem nakonec vybrala článek o mé oblíbené herečce Emmě Roberts:)
Tato 20letá herečka a taky neteř Julie Roberts se dále věnuje i zpěvu.Můžete jí znát z filmu Puberťačka kdese hodně proslavila :) Určitě jí znáte i z jiných filmů např. Na sv.Valentýna,Hotel pro psy,Aquamarine,a dalších.
Letos do kin vyráží její nový film Vřískot 4.
Toto bylo pár informací :) Dále tu najdete mix různých obrázků s ní :)

Tumblr_lisltizrwb1qf80abo1_500_large

19.April.2011

19. dubna 2011 v 18:22 | Aduska |  Deníček
Hello!:) v sobotu jsem byla nakupovat s mamkou :) koupila jsem si sáčko,balerínky a naušničky :) nechce se mi fotit možná jindy :) Od pondělí jsem nemocná , a zrovna je venku hezky!:/:D Ležím si v posteli noťasem :) v sobotu možná pojdem do tý ZOO :D Těším se jak malá, vždycky jsem ráda chodila do ZOO :D:) Na blogu bych chtěla udělat pár změn :) Podle toho jak mi bude a jakou budu mít chuť :D Návštěvka klesá , ani se nedivím :D možná zoložím nový blog :) nevím o čem bude :D Od čtvrtka mám volno :D a v pondělí jsou velikonoce :) Nikdy jsem je moc neslavila , těším se na čokoládku co dostanu od babiček :D takže do školy půjdu až příští týden :D potřebovala jsem chvilku volno :D Tak já už jdu :D:) BYE!:)
Tumblr_ljt26lhsvr1qc60who1_500_large
Takhle vypadá můj dnešní den :D15.April.2011

15. dubna 2011 v 13:43 | Aduska |  Deníček
Ahoj!:) Chtěla jsem se jenom ozvat :D Dneska jsem nebyla ve škole zaspala jsem :D Tak mě rodiče nechali doma :D Zítra nebo pozítří nakupovat s Mamuš :D:) Chci sáčko!:D A možná pojedeme do ZOO podle toho jaký bude počasí :) snad bude hezky :D
Celý týden jsem vztávala v 6:00 nesnáším ranní vztávání :D Celý dny jsem byla unavená :D Včera jsem zhlédla úžasný filmík ,,Mejdan v Las Vegas ,, :) Teďkom jsi do lehnout na chvilku :D Pak asi půjdu za Irčou :) tak se mějte BYE!♥


10.April.2011

10. dubna 2011 v 17:48 | Aduska |  Deníček
Hello!:) No zybtečně :D Užila jsem si víkend na plno :) V sobotu jsem jela k babičce na barák a dneska jsem se krásně vyspala :) V celku dobrý den :) Teďkom se docela nudim , koukala jsem na Žábu k zulíbání asi po 3 letech :D mohu říct že jsem se nasmála :D:) Dneska budu koukat na Superstar jestli mě to bude bavit :D Tak já zas jdu :) BYE!:)

Nivea Cream nejlepší ♥
+


19:01 - Dále vám přináším nový layout:) Nevím jak mě to napadlo :D Ale chtěla jsem nový tam ten mě moc nebavil :)
Doufám že se vám líbí :) No mě se líbí :D

9.April.2011

9. dubna 2011 v 11:42 | Aduska |  Deníček
Hello!people!:D Nebudu se omlouvat :D Stejně 0 comment :D Já sem stím už smířená :D Myslím si že už to nemá cenu , ani mě to neba :/:D Na blog chodím čím dál míň . Dneska je otrvná sobota :/ Jsem ráda že jsem spala do teď ale cítím se mizerně, venku je ošklivo :( Dneska se pustím do projektu UmS , významní malíři. Nemám co dělat ani nemám náladu:/ Přes odpoledne si asi půjdu lehnout :)) Tak se mějte !:)

Tumblr_lbc76c7bat1qcx9ipo1_500_large

4.April.2011

4. dubna 2011 v 17:14 | Aduska |  Deníček
Hello!:) Skoro týden sem tady nebyla zkrátka na to nemám čas ani náladu. Hold některé věci mi příjdou přednější než blog.
Blog mě ani nebaví , a víc jsem na tumbrl.com :) Už to není jako dřív :D Nevím kolikrát sem budu chodit ale už méně :) třeba napíšu 2x týdně :) stejně to skoro nikdo nečte :D Začíná jaro já si ho chci užít :) Zítra jdu na zumbu s mamkou :) a mám odpolku takže bude perný den :DD To je vše co jsem chtěla :) BYE!

Why-i-love-typography-033_large